Ochrana osob a ostraha majetku


V této oblasti vám nabízíme hned několik služeb pro zvýšení bezpečnosti.

Být v bezpečí je základní lidskou vlastností. Pro Váš pocit bezpečí nabízíme volitelnou kombinaci několika služeb.

Základní variantou je fyzická ochrana osoby, která spočívá v přítomnosti jednoho nebo více ochránců. Ochrana může být se skrytou střelnou zbraní, nebo bez této zbraně. Vždy záleží na vyhodnocení bezpečnostní hrozby.

Jako doplňkový servis ze strany TCR SECURITY může být přeprava vozidlem v rámci programu SHUTTLE SERVIS. Tato služba je velice výhodná, pokud je bezpečnostní riziko vyhodnoceno jako oprávněné. Můžete využít i vozidla s vestavěnou balistickou ochranou. Pokud se jedná o VIP osobu, nabízíme nadstandardní služby v této kategorii.

Ochránit svůj majetek můžete prostřednictvím nejmodernějších technologií, kdy není nutná fyzická přítomnost žádného ochránce. Tato varianta poskytuje soukromí a lze ji využít nejen na jednotlivý druh majetku, ale i na celý komplex majetku.

Základem jsou elektronické zabezpečovací systémy (EZS). Tento systém lze spojit s dnes již povinným elektronickým požárním systémem (EPS) a oba monitorovací systémy napojit na pult centrální ochrany (PCO), kde se shromažďují informace ze systémů a v případě narušení bezpečnostní zóny je vyslána hlídka. Dnes je téměř samozřejmostí mít nainstalovaný kamerový systém, který se dá rovněž spojit s výše uvedenými systémy.

TCR SECURITY nabízí bezpečnostní analýzu stávajících technologií s možností jejich rozšíření, případně nákupu a instalace nových modernějších systémů se záručním i pozáručním servisem. Ze strany TCR SECURITY je vždy předložen pouze doporučující návrh s konečným stanoviskem klienta.

Společnost TCR SECURITY nabízí detektivní služby, na základě kterých je možné zajišťovat důkazní materiály pro soudní i mimosoudní spory.

V oblasti řešení problémů rodinných nebo podnikatelských je možné také zajištění důkazních materiálů. Je možné provádět sledování anebo monitorování zájmových osob.

Díky nejmodernějším technologiím je možné odhalit instalovaná odposlouchávací anebo kamerová zařízení. Naopak lze díky těmto zařízením získat plnohodnotné důkazní materiály.

V oblasti bezpečnosti nabízí společnost TCR SECURITY profesionální poradenský servis. Poradenství nabízíme z oborů fyzické a mobilní ochrany osob, technologické ostrahy majetku, IT bezpečnost.

Pro bezstarostný život nabízíme také úklidový servis a služby běžné údržby (úprava travnatých ploch, instalatérské, zednické anebo malířské práce).